חגיגת

0
2506
חגיגת – סם פיצוציות (בצורת קפסולה)

חגיגת – סם פיצוציות (בצורת קפסולה)

עדכון: החגיגת צץ בארץ לפני כ10 שנים, ונהייה פופולארי בישראל לפני כ-8 שנים. בשנת (2013 – 2014) חלה ירידה משמעותית במספר המפיצים של הסם הזה וכמו כן גם במספר המשתמשים בישראל. זה כנראה בעקבות הוצאת הסם מחוץ לחוק ובגלל פעולות נרחבות של המשטרה בישראל אשר נלחמת נגד התופעה. זה מעולה! אך חלה עלייה גדולה בשנים האחרונות במספר המפיצים והמשתמשים בסם מיסטר נייס גאי.

הפיצוציות הגזימו לדעתי אם מה שהיה מההתחלה דבר ממש רע אבל יש בעולם כוחות של רוע ותמיד יהיו – כל החגיגתים והמיסטר נייס גאי למיניהם יאנם מכילים חומרים שנלקחו מצמחים אלה חומרים רעילים מסוכנים. אין חכם כבעל ניסיון, אין חכם כמי שניסה את כל הדברים האלה והעביר לילות שלמים עם הקאות וטיול למיון שלא היה נעים בכלל. אם אתם מתכוונתים גם לנסות כדורי חגיגת ולקחת אותם בצורה שגרתית אז תכינו גם אלונקה, צוות רופאים פסיכיאטירים ותרמיל גדול כי זה מלווה 99% מהזמן בביקורים לא קצרים במוסדות פסיכיאטירם. התקפי פסיכוזה זה בשגרה וכל מי שנתפס חזק על חגיגת מספר את אותו הסיפור. לגבי המיסטר נייס גאי הזה אני לא ניסיתי ולא רוצה לנסות.

כמה אפשר?

כמה אפשר לנסוע הלוך ושוב לקיוסק עם המוכר (או סוחר) המוזר, לבזבז את כל הכסף שלי על כדורי חגיגת ולקוות שאני לא אגיע עד סוף היום לעוד אישפוז. ההשלכות הנפשיות של הסם הזה נוראיות. כל פעם החומר והצבע שלו מתחלפים וגם מי שבמזל נתקל ב"משהו טוב" שלא גורם לדבק בריאות, דימום מהאף, הקאות התקפי חרדה ושלל הדברים הנוראיים שמי יודע מה הדברים שיש בקפסולות האלה גורמים, עדיין יכול לצפות לפסיכוזה לא מהעולם הזה. זה קורה לכל המשתמשים, אחרי 30-60 ימים של שימוש רצוף, מופיעים כמה תופעות מוזרות..